Usługi

Wokół sprzedaży

Sprzedaż nieruchomości to kwestia zaufania. Jesteśmy tu dla Państwa!

Wokół wynajmu

Dokonujemy inspekcji nieruchomości do wynajęcia i wspólnie omawiamy sprawną realizację Państwa zamiaru.

Dla właścicieli

Jako właściciel nieruchomości mają Państwo wiele obowiązków i dużą odpowiedzialność. Odciążymy Państwo profesjonalnie.

Ogłoszenia

Oferty kupna

Chcecie Państwo kupić nieruchomość w Görlitz? Mamy gwarancję, że mamy dla Państwa odpowiedni obiekt. Proszę zajrzeć do naszej bazy danych.

Oferty wynajmu

Chcecie Państwo wynająć nowe mieszkanie lub lokal użytkowy w Görlitz lub okolicach? Zapraszamy do przeglądania naszej bazy danych.

O nas

Biuro maklerskie

Agent nieruchomości z Görlitz: Od ponad dwadzieścia lat Państwa partner w sprawach nieruchomości w mieście Goerlitz

Kontakt

Nasi pracownicy chętnie zajmą się Twoimi problemami.

Marx Immobilien GmbH

Od ponad dwudziestu lat Państwa partner w sprawach nieruchomości w mieście Goerlitz

Immobilienmakler Görlitz

Emanuel Förster

Sprzedaż

Państwa agent nieruchomości w Görlitz

Osobiście i jako firma łączymy odpowiedzialność z doświadczeniem, ze znajomością rynku i z profesjonalizmem. Jeżeli Państwo również sobie cenią osobiste, godne zaufania i rzetelne porady, to Państwo dobrze trafili!

MARX IMMOBILIEN GMBH to firma z długą tradycją, profesjonalnie ustawiona. Dzięki najnowocześniejszej technologii możemy doskonale zaprezentować Państwa nieruchomość i zaoferować sprzedającym i kupującym pełną przejrzystość i najlepszą obsługę.

Podejmując decyzję o wyborze agenta nieruchomości, warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i doskonałej znajomości rynku.

Zadowoleni klienci – to nasza wizytówka. My jesteśmy Państwa agentem nieruchomości w Görlitz.

Czego Państwo możecie od nas oczekiwać:

Jako agent nieruchomości mamy pewną filozofię, która cechuje naszą pracę. Mogą Państwo powiedzieć „Dobrze, dobrze, ale co ja mam z tego?” Oto główne zasady naszej pracy, które bezpośrednio działają na Państwa korzyść:

I. Nasza pasja

Nazywam się Emanuel Förster, z pasją pracuję jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w Görlitz. To szczere zaangażowanie dotyczy również wszystkich, którzy ze mną współpracują. Rozumiemy, że sprzedaż lub zakup nieruchomości – a także (wynajem) mieszkania lub domu – prawie zawsze wiąże się ze zmianą w życiu danej osoby. Rozpoczyna się nowy etap życia. Zdajemy sobie sprawę, że dla nas oznacza to coś więcej niż tylko pracę. Jest to również praca, która wymaga zaangażowania emocjonalnego!

II. Nasze doświadczenie

Nasza praca wymaga szerokich podstaw. Fundamentem tym jest nasza wiedza i doświadczenie jako agent nieruchomości w Görlitz. W związku z tym, wszyscy w naszym zespole regularnie biorą udział w szkoleniach i seminariach. Wymieniamy się pomysłami z innymi specjalistami, również spoza branży nieruchomości. Pomaga nam to zapewnić Państwu solidną obsługę i uzasadnić Państwa zaufanie.

III. Staranność i rzetelność

Sprzedaż i wynajem nieruchomości to bardzo wrażliwy biznes. Drobne błędy mogą czasem mieć daleko idące konsekwencje. Profesjonalizm oznacza dla nas między innymi wytrwałą staranność. Dlatego wolimy zrobić nawet kilka kroków więcej, aby osiągnąć swój cel. Mogą Państwo na nas polegać!

IV. Wytrwałość

Sprzedaż i wynajem nieruchomości wymaga często wielu małych postępów. Jest tysiąc rzeczy, które należy rozważyć. Cechuje nas w tym wytrwałość. Jako agent nieruchomości w Görlitz nigdy się nie poddajemy, zanim nie osiągniemy celu

V. Innowacja

Czasy się zmieniają. To nie jest jakaś szczególna mądrość. Patrząc wstecz, wszyscy zawsze wiedzą, jak zmienił się rynek. Staramy się działać przewidująco. Metody sprzedaży lub wynajmu zmieniają się wraz z możliwościami – zwłaszcza informatycznymi. Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami w Görlitz z ponad 20-letnim doświadczeniem staramy się wykorzystać zawsze nowe obiecujące dodatkowe korzyści drogi równocześnie minimalizując ryzyko.

VI. Czas dla klienta

Mamy dla Państwa tyle czasu ile potrzeba – i to zawsze.

Nowe pomysły powstają również w naszych codziennych kontaktach z klientami. Dlatego tak łatwo nam znaleźć czas dla Państwa. Czas poświęcony naszym klientom nie traktujemy jako obowiązek, ale jako inwestycję w nasz biznes.

Nasz zespół

Marko Hartmann

Dyrektor Zarządzający/prezes

Bogdan Förster

Dyrektor Zarządzający/prezes

Emanuel Förster

Kupno i sprzedaż nieruchomości, wycena nieruchomości

Elke Heimann

Zarządzanie nieruchomościami (zarządzanie komercyjne)

Jens Adam

Zarządzanie nieruchomościami (zarządzanie techniczne)

Wybrane referencje zadowolonych klientów

Zadowoleni klienci to najlepsza „reklama” dla firmy. Jesteśmy dumni z Państwa uznania oraz licznych rekomendacji.

Bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie.

Podziękowania mówią więcej niż 1000 słów

“Byliśmy mile zaskoczeni, jak szybko i łatwo MARX Immobilien był w stanie znaleźć nam odpowiedniego kupca. Nie pozostawiono nas również samych z umową kupna i poświadczeniem notarialnym. Również później pan Marx niezawodnie i kompetentnie wspierał nas słowem i czynem podczas realizacji umowy.”

Państwo Thiem

Sprzedaż domu jednorodzinnego | Görlitz

“Sprzedaż naszego domu spotkała mnie bardzo niespodziewanie, ale już podczas pierwszej rozmowy z panem Marksem i panem Hübelem miałem dobre przeczucia. Wszystko zostało mi wyjaśnione i w każdej chwili mogłem liczyć na pomoc. Podczas współpracy miałem pełne zaufanie i byłem bardzo wdzięczny za wskazówki i przyjazne wsparcie!”

K. Stanjura

“Pan Marx przeprowadził sprzedaż domu profesjonalnie i ku mojemu całkowitemu zadowoleniu. Wszelkie pojawiające się problemy były rozwiązywane przez niego z wielką starannością i osobistym zaangażowaniem. Mogę go tylko gorąco polecić.”

Karin Schüßler

Sprzedaż domu jednorodzinnego | Schönau-Berzdorf

“Chcielibyśmy podziękować Panu i Pana pracownikom za szybkie i w pełni satysfakcjonujące wynajęcie naszego mieszkania.”

Państwo Dr.Lincke

Wynajem mieszkania

“Jako sprzedawcy otrzymaliśmy doskonałe porady od A-Z. Reklamowane ponad 20-letnie doświadczenie w branży nie jest przesadzone i jest wykorzystywane 1:1 z korzyścią dla klientów. Wszystko było dla nas idealne, tak więc: “5 gwiazdkowy pośrednik”! Dziękujemy, panie Marx!”

J. von Rädern

Görlitz

“Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy bardzo!”

Rodzina Knothe

“Zawsze przyjaźni pracownicy, niezależnie od tego, czy zajmowali się sprawą, czy nie. Tak trzymać!”

S.Haesen

“MARX Immobilien: kompetencje zawodowe i społeczne, obsługa zawsze dostępna i przystępna, spokojna, przyjazna i doceniająca! Byłem całkowicie zadowolony!”

Torsten Kaleve

“Dyskretne i poważne wsparcie przy sprzedaży naszej nieruchomości; dostępny w każdej chwili, bardzo dobre wyjaśnienie z góry, byliśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!”

Rodzina Ferdinand

“Po przejęciu od poprzedniej agencji nieruchomości sprzedaż przebiegła szybko. Wyjaśnianie wszelkich pytań przez cały czas, rozmowy zapoznawcze z potencjalnymi nabywcami i wyjaśnienie oficjalnego języka w umowie notarialnej!”

Constanze Mengel

“Proszę, róbcie wszystko tak jak do tej pory! Bardzo kompetentne porady, bardzo przyjazne wsparcie. Dziękuję za nieskomplikowaną komunikację!”

Ivonne W.

Rastede

” Niech pracownicy pozostaną tacy, jacy są. Wszystko było w porządku. Pomimo początkowych “porażek”, zawsze można było na Pana liczyć”.

M.Rückert

Görlitz

“Całą sprzedaż przeprowadziliście dla mnie naprawdę szybko i przede wszystkim bezproblemowo! Po przekazaniu wam kluczy nie musiałem się o nic martwić, zajęliście się wszystkim.”

Gerald Buchards

Oldenburg

Marx Immobilien – Twój agent nieruchomości w powiecie Görlitz i między innymi w:

Görlitz, Bad Muskau, Löbau, Markersdorf, Sohland am Rotstein, Reichenbach/Oberlausitz, Bernstadt auf dem Eigen, Kodersdorf, Niesky, Weißwasser/Oberlausitz, Boxberg/O.L., Zittau, Rothenburg/Oberlausitz, Ostritz, Neißeaue, Herrnhut, Horka, Neusalza-Spremberg, Oderwitz, Rietschen, Krauschwitz/Sachsen, Gablenz, Olbersdorf, Jonsdorf, Oppach, Oybin, Mücka, Quitzdorf am See, Großschweidnitz, Hähnichen, Hohendubrau, Kreba-Neudorf, Königshain, Vierkirchen, Schöpstal, Rosenbach, Mittelherwigsdorf, Hainewalde, Großschönau, Bertsdorf-Hörnitz, Schönau-Berzdorf, Beiersdorf, Biehain, Deutsch-Paulsdorf, Dürrhennersdorf, Ebersdorf, Ebersbach, Friedersdorf, Girbigsdorf, Groß Düben, Hagenwerder, Holtendorf, Kunnerwitz, Kunnersdorf, Lawalde, Leutersdorf, Schlauroth, Waldhufen, Zodel, Tauchritz, Niederseifersdorf